Drugo srečanje turističnih deležnikov Pomurja v Radgonskih goricah

Datum objave: 23. 3. 2023
Novice

V sredo 21. marca je v Radgonskih goricah potekalo drugo srečanje turističnih deležnikov v regiji, ki so se ga udeležili predstavniki gospodarstva in javnih zavodov.

Na tokratnem srečanju smo udeležencem predstavili novosti glede usmeritev nacionalne strategije o organiziranosti turizma na lokalni in regionalni ravni, ki so bile predstavljene na delavnicah Slovenske turistične organizacije v Mariboru, 14. marca. Sledila je delavnica z mag. Nastjo Mulej, na kateri smo s pomočjo tehnike 6 klobukov deBona skozi prepoznavanja prednosti, slabosti in njihovih rešitev prišli do identifikacije perspektivnih in vodilnih destinacij v Pomurju.

Zavezali smo se k nadaljnjemu delu z določitvijo aktivnosti do naslednjega srečanja v mesecu aprilu, ki bo v Termah Banovci.  

Rezerviajte si 21. april za udeležbo na dogodku. Povabilo bo objavljeno teden dni pred dogovdkom.

Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in spremljanje statistike obiska. Z izborom opcije "strinjam se" se strinjate z uporabo piškotkov. V primeru nestrinjanja izberite opcijo "ne strinjam se".Več o tem